Paralaksa tła

PO STYCZNIU JASNYM I BIAŁYM BĘDĄ W LATO UPAŁY

stodola13
Nowy rok – dalsze losy siedliska
2018-01-05
drzewo_księżycowe4
MAGIA DRZEW
2018-02-02
 
 
 

Jej dziewiętnastometrowe ramie dostojnie zanurza się puste, wynurza pełne i staw co raz głębszy. Zrobimy z niego kolejne, trzecie cudeńko, zachowując jego naturalny kształt. Następny etap to napełnienie świeżą wodą i oczywiście zarybienie. Już niebawem przyjdzie moment, że będzie nam przynosił dużo radości wizualnej i nie tylko :).

W stodole nadal trwają prace budowlane. Panowie nadal deskują i ten etap, na szczęście, ma się ku końcowi. W środku powoli powstaje antresola. Był moment, że roboty w PERŁCE całkiem fajnie się posuwały do przodu, teraz mam wrażenie, że Pan Dareczek i jego ekipa zwolnili tempo. Mam nadzieję, że to chwilowe przesilenie zimowe i za moment wszystko wróci do normy, a nawet zostanie nadrobione.

stodola10
stodola11
stodola12
stodola13
 

Po oborze śladu nie ma. Za to są już cudne projekty budynku gospodarczego i domu warmińskiego. Moim zdaniem Pan Robert – architekt stworzył cudo. Oceńcie sami.

 
dom2
projekt_domu_warmińskiego
 

Wytyczyliśmy drogę. Na wiosnę ruszymy z jej budową. Wykorzystamy do tego cegły z rozebranej stodoły. Oczywiście tylko te, które się już nie nadają do ponownego wykorzystania.

Wiosna w ogóle zapowiada się pracowicie, z czego jestem niezmiernie zadowolona. Po pierwsze – roboty budowlane nabiorą rozpędu, po drugie – wznowimy nasadzenia i rozpoczniemy inne prace ogrodnicze i sadownicze i po trecie – będę miała dużo więcej tematów do pisania. Będzie co raz ciekawiej.
Ale póki co:


,,BIAŁE CHMURY W DAL PŁYNĄŁ
NAD DOLINĄ, NAD NIZINĄ.
MOŻE SPADNA NA GŁOWĘ
BIAŁE GWIAZDKI ŚNIEGOWE."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *